להתחבר למהות.. לחיות מתוך יעוד...

אימון אישי לחיים

מה מאפשר אימון אישי?

לכתוב מחדש את תסריט חייך ...

מתי בפעם האחרונה עצרתם ושאלתם את עצמכם האם "גדלתי" להיות מי שנועדתי להיות? האם אנו שלמים עם מי שהפכנו להיות? האם החיים שאנו חיים עושים לנו טוב ומשקפים את מי שאנו עמוק בפנים? האם אנו מרגישים שאנו מדויקים עם עצמנו, בבחירותינו בחיים, במערכות היחסים שלנו, עם משפחתנו, עם חברינו, מול העולם?...
האם אנו חווים תשוקה והתרגשות כשאנו חושבים על העתיד הקרוב המצופה לנו? או שאנו מרגישים שאנו זקוקים נואשות לחופשה מחיי היום יום?...

 

תהליך אימון אישי מאפשר להתחבר חזרה למהות, לעצמינו, להכיר את עצמנו מחדש, את הערכים המנחים אותנו, את מה שמסב לנו אושר בחיים ואולי חסר כרגע, ולבחון את האמונות המגבילות, את ה"תכנותים" הלא מוצלחים אשר מנהלים אותנו באופן לא מודע, מעכבים אותנו מלהגיע לגרסה הטובה ביותר של עצמנו ושל חיינו ומונעים מאיתנו שינוי אמיתי והצלחה.

מרגישים תקועים בחיים? או שמשהו חסר?....
עצרו רגע ותאפשרו לעצמכם בכל הכנות לבחון את חייכם מחדש, והכי חשוב, ליצור סוף סוף את המציאות שנועדתם לחיות ואת האדם שנועדתם להיות.
בואו לעצב את סיפור חייכם מחדש בעזרת תהליך משמעותי ומשנה חיים של אימון אישי או קבוצתי (קאוצ‘ינג) לריפוי פנימי, לשינוי, להעצמה וצמיחה אישית, ליצירת חיים מלאי תשוקה ומשמעות, ליצירת חזון אישי, ולמציאת הקול הפנימי והיעוד שלכם, באמצעות שימוש בכלים מגוונים מתחומים שונים כגון:
שימוש בכלים מעולם האמנות והיצירה
שימוש בעיצוב גרפי ככלי לתרפיה באמנות דיגיטלית ויצירת לוח חזון
שימוש בכלים מתחום הניו-מדיה והכתיבה ליצירת בלוג אישי ולמציאת הקול הפנימי

אימון אישי להתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז

​פרטים בקרוב...

סדנאות לבניית חזון אישי בעזרת כלים מעולם האומנות הדיגיטלית

מעגלי צמיחה והעצמה

​פרטים בקרוב...

סדנאות מעצימות וחוויתיות לבניית חזון אישי...

​פרטים בקרוב...

אם יוצאים, מגיעים למקומות נפלאים.

דר סוס

קבעית פגישה ללא התחייבות

צרו קשר

052-8547717

©2018 BY DSCOACH4U.COM.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now